Agenda
|
Mortsel | Begeleide wandeling op de Berm |
|||
Zaterdag, 21. Mei 2022 10:00 > Zaterdag, 21. Mei 2022 12:30 |
Bermologie: bermwandeling die het leven op de bermen onderzoekt met kookkunstenaar Hadas Cnaani, bakker Lina Nasser en ecoloog Geert De Blust.
De wandeling brengt voedselnetwerken van de bermen in beeld en laat planten zien die in principe ook door de mens kunnen gebruikt worden in dranken en maaltijden.
De wandeling start aan het kruispunt van de Guido Gezellelaan en de Hendrick Consciencelaan (zie op Google-kaart) in Mortsel.
De wandeling eindigt rond 12u30 met een kleine picknick aan de Jozef Hermanslei aan de kant van Wilrijk.
We laten mensen proeven van dingen die gemaakt zijn met planten die ook op de bermen groeien maar van elders afkomstig zijn.
Deze wandeling kadert in een happening georganiseerd door Gebermte waar Land van Reyen vaak actieve steun aan verleend heeft. Het is feest omdat de Berm in 2022 zijn honderd jarig bestaan kan vieren.
Vooraf inschrijven wordt gewaardeerd.
.